Motor dhe pump për Liebherr912

Shitet nga: Duraku 17 Gush 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Liebherr
Shitet motor dhe pump për Liebher 912 ne gjendje shum te mir pune(perfekte),Janë te montuar ne bager .
Per me shum kontaktoni ne:044789551
Viber:+38344789551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim