Dhomzor dhe klipa per Liebherr

Shitet nga: Duraku 17 Gush 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
dhomzor te diferencialit te liebherit per 912 922 dhe klipa per liebherr dhe difrencial te bagerit ngarkues Liebherr 564(ULT)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim