Motorr dhe skuter

Shitet nga: Kreshnik 11 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhuesi: Aprillia
Modeli: Model Tjeter
Shes skuterin Aprilla 49 cc poashtu dhe motorrin 4 rrot Aprilla 49 cc ne gjendje te mir çmimi sipas
Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim