Shitet Mercedes Benz E280 avangard

Shitet nga: Duraku 17 Gush 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Shitet Mercedes Benz E 280 Viti 2005 avangard
Shum i rujtun, gomat e reja, km 289000 ,
kapaciteti 3222c
Servinin e kryer
Senzora para dhe mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim