Aspirator per kuzhina

Shitet nga: Haziz Sot 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Aspiratoret jane te firmes BOSCH dhe jane te paketuar, te pa perdorur.

*************** Qmimi shume i volitshem! ******************

#aspirator #filtrim #ajri #dyer #dritare #kuzhina #dhoma #makina #mjete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim