inkubator dhe hatsher per 9300 vez

Shitet nga: Afrim 11 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Rahovec
shes inkubatorin pet 9300 vez ka dhe hatsherin per 3100 vez me mbushje javorre nga 3100 vez jan modele te vitev 80 prodhim gjerman jan monofaz ne rrym punojn shum mir jan automatik ne te gjitha funksionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim