Avull dhe fishekzjarre

Shitet nga: Valmir Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Për dasma
Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë sa më madhështore ne përkujdesmi për këtë moment te paharrueshëm.
Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale,dhe fishekzjarreve
Rezevimet per verën 2019 kanë filluar, rezervo datën tënde:
na kontakto ne whatsapp dhe viber ne nr: +38345530036,
+38349383133
ju mirëpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim