Instalojm Filtrime per Pishina Private dhe Publike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Enver Hysenaj Sot 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Fuenizojm material si dhe Ndertojm Pishina Publike dhe Private ne mnyren me profesionale si dhe instalim profesional me te gjitha pjest instaluse te importuara nga Zvicra si pershembull

- Pompa Filtera
- Dekorime sipas deshires te juaj Fontana ,Masage etj


,

Qdo projekt egzekutohet me bashkpunim me firmat me te njohura ne Zvicer per volume te ujit te Pishines si dhe per projektim te instalimit

ejani binduni edhe vet me punen ton efikase


tel ne Kosov 00377 44 619620 +viber
tel ne Kosov 00377 44 130271 +viber
tel ne Zvicer +41 78 854 22 23 +viber
https://www.facebook.com/lidoaquatech/
Për më shumë informacione ju lutem na kontaktoni
E-mail: pishina_lido@hotmail.com
Tel: +41788542223
Tel: +37744619620
Tel: +37744130271
www.schwimmbad-bauer.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim