Lopa bars

Shitet nga: ******* 15 Gush 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Komuna: Shtime
Shes lopen bars 5 muj 1o litra tamel del tretin viq baj dhe ndrrime me naj shterrp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim