Lopa bars

Shitet nga: ******** Dje 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Shtime
Shes lopen bars shtohet me 27gusht del tretin viq osht shum e mir dhe baj ndrrim me nashterrp ose naj bik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim