SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

Shitet nga: RINORI Dje 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Për dasma
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE}
viber 0038349633978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim