(U SHIT) NVIDIA GTX 1070 FOUNDERS EDITION

Shitet nga: Florian 17 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 78 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Shtime
Shes nvidia gtx 1070 founders edition 8Gb GDDR5 e re ne paket nga gjermania me dokumentacion dhe fakture.

Arsyeja e shitjes eshte se ma kan ble e nuk ma qon kompjuteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim