Laptop ASUS - per pjese

Shitet nga: xx 02 Korr 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Shtime
Nuk bajn: ekrani, HDD, bateria. Poashtu pllaka ame ka dicka tprishun.

Nese t'vyn ekran 15.4" shikoje kete shpallje:

http://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Shtime/ELEKTRONIKA/Pjes%C3%AB-dhe-Pajisje-p%C3%ABr-Kompjuter%C3%AB/Ekran-LCD-15-4--per-laptop---1280x800-px/4771889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim