Maus Gaming steelseries

Shitet nga: Auron 20 Korr 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Shtime
E shes mausin steelseries kinzu v3 seria me e re,mausi eshte pak i perdorur dhe punon perfekt osht shum i rujt arsyja qe pe shes osht se e kom edhe njo tjeter Mausi osht origjinal e ka numrin serik edhe kejt tdhanat e fallcat nuk i kan.Qmimi o i pa diskutushem pasi qe me ble t ri o 45€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim