Monitor DELL 17 inc

Shitet nga: Gani 17 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Shtime
Pak i pordorun ne gjendje te rregullt vjen me kabllen per rrym dhe kabllen qe lidhet me shtepiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim