Ram Memory Per Llaptop

Shitet nga: Liridon 19 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Shtime
Shes Ram Memory Per Llaptop
Kompania E Prodhimit Hynix
Jan te ri ne gjendje te rregull dhe ende te pa perdorur
Jan gjithsej 20 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim