Shes NVIDIA GeForce 8400GS 1 GB VRAM DDR3.

Shitet nga: Besnik 22 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Shtime
Shes Kartelen Grafike NVIDIA GeForce 8400GS 2 GB RAM e 1 GB VRAM DDR3.Pranon Lojat ne ultra settings si : Far Cry,Call of duty,Battlefield,Assassin's creed,GTA.Kerkoj bleres serioz dhe qmimi eshte i padiskutueshem.Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 201 868
Poashtu mund edhe te me shkruani ne Facebook,
linku : https://www.facebook.com/besnik.tershani.1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim