Shitet monitori dhe autoparlantet

Shitet nga: -- 10 Korr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Shtime
Shiten monitori dhe autoparlantet e perdorur por punojn shum mir auroparlantet kan zë shum te lart arsyena e shitjes qe kam tjer edhe nuk pom duhen (mund te shiten edhe ndaras)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim