Telekomandus powerpoint

Shitet nga: Arben 05 Shk 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Shtime
eshte paisje e cila mundeson komandimim dhe ndrrimin e faqeeve te powepointit gjate prezantimit. largsia per komandim eshte 10M ndersa laseri e rrok largesi mbi 100M. i pershtatshem per mesimdhenes, ligjerues Autoshkollave, kursev te ndryshme, prezantuesve te projekteve etj. shum i leht per perdorim dhe i thjesht sasi e limituar te interesuarit munden te kontaktoni ne viber. +38649322352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim