Bitmain Antminer S9 13.5TH / s + PSU 180 ditë

Shitet nga: Andreas 26 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shtime
Përdor 1200W energji dhe ka një normë hash prej 13.5Th / s. Aktualisht funksionon dhe funksionon në mënyrë të përsosur. Do të paketojë paketimin origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim