Vw lt 46 e spo ardhjn nga zvicra me dogan

Shitet nga: Fehmi Dje 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW LT
Vw lt 46 tdi e spo ardhun nga zvicrra me dogan homologim regjistrim kilometra 210mi me.libra servisit rimorkio krejt allomin ka edhe caraden etj...........................iveco sprinter crafter t4 t5 t6 man mercedes atego passat audi bmw golf polo opel corsa astra zafira tiguan tauran volvo x5x6x3x1 traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim