Shitet BIZNESI

Shitet nga: SHITET BIZNESI Dje 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2019
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet biznesi per MUZIK LIVE ne Llugaxhi Lipian magjistralja Prishtine Ferizaj, Biznesi eshte i ri me tgjitha paisjet e reja dhe invertar te ri.

Shitet,Ndrrohet me veturë, apo punohet me ortak te interesuarit te kontaktojn ne nr telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim