~Rent a Car & Limousine Te Dini~

Shitet nga: Rent a Car Dini 06 Maj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Town Car
Rent a Car & Limousine Te Dini
Ofrojm Limuzina dhe Vetura ne Sherbim
Tel apo Viber +37744333917 +37744999036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim