dyer te dhomav te hymjes dhe dritare 045886314

Shitet nga: BEKA DYER 16 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyr te dhomav te hymjes dhe dritare 045886314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim