LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

Shitet nga: Lulzim Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME DERA 80X200 PREJ NJE PJESE VETEM 100 EURO DERA ME NDARJE 110 EURO DRITARJA 60X60 ME KIPER 50 EURO DITARJA 60X80 55 EURO ETJ ETJ.
OFERT EKSKLUZIVE
JU OFROJM DYERT E BANJOS 80X200 PA MONTIM PREJ NJE PJESE VETEM 90 EURO ME NDARJE 100 EURO DHE DRITARJA E BANJOS 60X60 ME KIPER PA MONTIM 40 EURO ,DRITARJA
60X80 ME KIPER PA MONTIM 45 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim