Dhoma gjumi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria MANI Dje 19:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 59 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Oferta tè reja qmime tè volitshme Mobileria “MANI"
Shtime- Davidovc
+38344561988
+38344407285
transporti dhe montimi gratis.
GOOGLE MAPS
https://goo.gl/maps/yhTYRrN76f32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim