Dhoma gumi ne zbritje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria MANI Dje 19:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 59 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobileria “Mani”
Mgj.Shtime-Lipjan (te rrethi Davidovc)
Tek ne mund ti gjeni :
Dhoma gjumi , tavolina buke komoda regalla dhoma gjumi per femij etj
na kontaktoni ne viber :
+38344561988
+38344407285
https://m.facebook.com/mobileriamani/
transporti dhe montimi gratis.
GOOGLE MAPS
https://goo.gl/maps/yhTYRrN76f32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim