punojm karrika tavolina te drurit viber 045805512

Shitet nga: toni 17 Gush 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim