separe karrika tavolina viber+38345805512

Shitet nga: toni Dje 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim