SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

Shitet nga: Shatora Dje 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim