dyer me montim +38345327459

Shitet nga: labi 06 Qer 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Shtime
punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modela e ngjyra te ndryshme me qmime 60€ - 120€ ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim