DYER PER DHOMA - 70EURO 045-42-19-87

Shitet nga: Besim Dje 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Shtime
Punojm : Dyer dhe dritare per shtepi dyer t dhomav 70euro punojm dhe me porosi me qmime shum te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim