Dyer te oborrit

Shitet nga: Rrahim 13 Maj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shes dyer te oborrit ne gjendje te rregullt dhe nje pushimore verore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim