karrika komplet Polo bëjn edhe për Vetura tjera

Shitet nga: sabedin 28 Korr 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Shtime
Karrika të përdorura për Polo dhe për vetura tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim