Karroce per binjake

Shitet nga: Xhemajl 17 Gush 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   250 EUR

Komuna: Shtime
Shitet karroca Peg Perego
Karroca eshte multifunksionale: me timon levizes(siikur vetura) uleset e karroces vendosen ne disa menyra, po ashtu uleset e karroces mund te perdoren si maksikoz dhe ulese per veture
Karroca esht ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorne eshte komplet me te gjitha paisjet
Nr viber +38349316262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim