Muzik me Dj dhe Live

Shitet nga: Dj Muzik 25 Korr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
BEJM MUZIK ME DJ DHE LIVE PER DASMA DHE AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE.
JEPIM NE SHERBIM ZERIM
JEPIM TENDA NE SHERBIM
BEJM PREGADITJEN E USHQIMIT ME KUZHIN DHE STAF PRIFESIONAL.
BEJM SHERBIM NE DASMEN AHENGUN TUAJ.
JU MIRPRER STAFI DJ DIBRA.TEL +38345588737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim