Muzik me Dj

Shitet nga: Dj Muzik 27 Korr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
BEJM MUZIK ME DJ DHE LIVE PER DASMA DHE AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE.
JEPIM TENDA NE SHERBIM
JEPIM ZERIM NE SHERBIM
TEL +38345588737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim