Pllanika - kepuca dimri

Shitet nga: Vezir Ademaj 16 Gush 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Shtime
shiten pllanika te ardhura nga Italia 100% Lëkur.
arsyeja e shitjes jan numer i madh 45 dhe nuk me hyn ne pune. jan te perdorura disa dit apo nje jav.

per me shum ne viber +38349585214


tagg:
kepuc puma parika kepucë pllanika mbathje mathje pantolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim