punojm tavolina separe kuzhina dhe dyer per dhoma

Shitet nga: LONI 14 Korr 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Shtime
punojm tavolina separe kuzhina dhe dyer per dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim