Shes mjalt 100% natyrale me garancion

Shitet nga: Bilbil 15 Maj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shes mjalte te bletav tona, mjalta eshte 100% bio dhe origjinale, muni me vertetu ku doni.

Cmini shume i arsyshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim