SHITET MAKINA SHPUSE MAN 4x4.

Shitet nga: Lulzim gashi 08 Qer 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina esht ne xhendje pune mete xhitha serviset te kryera mund tr provohet ne pun shpon nje meter xhersi dhe 35 metra fellsi e pershtatshe ne transport dhe ne pun shitet me qmim te volitshum per info shtes kontakt ne tel suharek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim