Shitet rezervari, sistemi pik pik, teli dhe stubat

Shitet nga: Kushtrim 16 Korr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   180 EUR

Komuna: Shtime
shitet rezervari 1000 litra, sistemi pik pik rreth 1000 metra me paisje percjellse, tel rreth 400 metra dhe stube rreth 40 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim