Shitet shporeti per nxemje bashk me bojler

Shitet nga: Tahir 26 Korr 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shtime
Ne gjendje te rregullt te dyat shum pak te perdorura
Bejme dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim