tavolina separe +38345327459

Shitet nga: labinot Dje 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Shtime
Separe dhe tavolina me qmime te volitshme edhe me cilsi te lart ju mirpresum 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim