Tenda ( shatora) karriga tavolina

Shitet nga: Dijari 09 Korr 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Japim tenda ( shatora) karriga tavolina ne sherbim ju mipresim ne gjdo koh i kemi dhe dy karrika me tavolin dekoruse per dhenderrin dhe nusen na kontaktoni ne kta nr viber 044 274 114 ose 049 901 635 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim