Tenda Tavolina Dhe Dekorime 044 426 499

Shitet nga: Zylfi Sanli 14 Maj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Shtime
ZYLFI SANLI
044-426-499
049-426-499
Mamushe/Prizren
Japim Tenda ,TAVOLINA dhe DEKORIME ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. Tendat jane te kualitetit te larte te mbrojtur nga ererat e forta, shiut dhe rrezeve te diellit duke krijuar nje ambient te fresket ne tendë gjate veres falë cerades kualitative por edhe estetike......
per me shum inf, dhe rezervime na kontaktoni ne nr. 044/049--426-499
montimi jan gratis


Tenda tavolina, karrika dhe Dekorime me qira 044-426-499 // 049-426-499
kemi tavolina per dasma me qira 1euro dite kompleti domedhon 1 tavolina dy ulcat..
1 euro


IPKO: 049 426 499
VALA: 044 426 499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim