xhakuzi

Shitet nga: Vezir Ademaj 16 Gush 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   365 EUR

Komuna: Shtime
shitet xhakuzi e perdorur por gjithqka ne rregull.
i funksionojn te gjotha paisjet radio, ventilimi dhe te gjitha pompat per silljen e ujit.

xhakuzo ka ardh prej Zvicrres atje eshte ble 1200 frang tani shitet per vetem 365 €.
eshte me xhama si te erret, dimenzionet e saj jan 166×88

fotografit jan bere pasi eshte qmontu, vetem nje eshte bere deri sa ka qen e montuar por eshte bere me nje telefon te dobet.

per informata shtes info ne Viber 0038349585214

(ujsjelles keramika dush kabina djakuzo xhakuz gjakuz llavabo bide bojler shole sanitari)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim