RINI-SHITEN BANESAT NE SHTIME OFERTA TE NDRYSHME

Shitet nga: iliri Dje 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: shtime
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Shtime
Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa
siq shihen në foto Objekti ka 8 kate banim si dhe perdhesen me Lokale

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

Sipërfaqet e banesave janë :

S=80.36m2 Kati 1.3.5.7
S=80.99m2 Kati 1.3.5.7
S=82.82m2 Kati 2.4.6.8
S=83.03m2  Kati 2.4.6.8
S=85.78m2  Kati 2.4.6.8
S=86.97m2  Kati 1.2.3.4.5.6.7.8
S=87.35m2  Kati 2.4.6.8
S=87.82m2  Kati 1. 3. 5. 7
S=102.14m2  Kati 2.4.6.8
S=104.45m2 Kati 1.3.5.7
S=106.64m2 Kati 2.4.6.8

…Qëndrim ditor … Kuzhinë 2 +3 Dhoma gjumi … Depo …Banjo …Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim