RINI-SHITET BANESA 86.97m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

Shitet nga: iliri Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: shtime
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum, Interfon
Komuna: Shtime
Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa
siq shihen në foto Objekti ka 8 kate banim si dhe perdhesen me Lokale

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

Sipërfaqet e banesave janë :

S=86.97m2 Kati 1.3.4.5.6.7.8

…Qëndrim ditor … Kuzhinë 2 +3 Dhoma gjumi Depo …Banjo …Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim