RINI-SHTINE BANESAT NE SHTIME

Shitet nga: Iliri Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shtime perball me eliabin
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Shtime
#BANESAT NË SHITJE NË SHTIME

Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes Rr.14 dhjerori Afer Eliabit .Qdo katë ka nga 8 banesa
siq shihen në foto Objekti ka 8 kate banim si dhe perdhesen me Lokale

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

➡️Sipërfaqet e banesave janë :⬇️

➡️S=80.36m2 ➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=80.99m2 ➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=82.82m2 ➡️Kati 2.4.6.8

➡️S=83.03m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=85.78m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=86.97m2 ➡️ Kati 1.2.3.4.5.6.7.8

➡️S=87.35m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=87.82m2➡️ Kati 1. 3. 5. 7

➡️S=102.14m2➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=104.45m2➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=106.64m2➡️Kati 2.4.6.8

✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim